• Nové stolní hry!

  11.11.2018

  Hráči stolních her, slyšte! Na vědomost se dává, že jsou u nás nově k dispozici hry Zaklínač a Munchkin!

  Zaklínač

  Zažijte dobrodužství ve světě Zaklínače jako Geralt z Rivie, Triss, Marigold nebo Yarpen Zigrin. Navštívíte známé lokace jako Wyzima, Brokilon a další. Budete bojovat s nestvůrami, které znáte z knih nebo PC hry. A nakonec zvítězí jen jeden z vás.

  Základní systém hry tkví v plnění úkolů, kterými získáte vítězné body. Záleží na vás, jestli se dostanete k cíli vlastními silami nebo požádáte protihráče o pomoc s úkoly.

  Každopádně můžu říct, že zábavy je k dispozici plný kotel a pokud jste fanoušci Geralta z Rivie, utíkejte na bar a požádejte o zapůjčení této úžasné hry!


  Munchkin

  Jak bych tuto hru popsal… Mnoho z nás zná Dračí Doupě, hru na hrdiny. Pokud si však chcete odpočinout od všech pravidel, tuhých soubojů nebo téměř nekonečné snahy očarovat váš koberec, aby lítal, vřele doporučuji tuto karetní hru.

  Co se týče mě, cílem této hry je rozesmát všechny zúčastněné, protože se nakonec jedná o parodii právě na Dračí Doupě a další RPG hry. Opravdovým cílem je porazit příšery a dosáhnout vítězné 10. úrovně.

  Ostatní vám buď můžou pomoct, nebo se vás zbaví, aby vám sebrali pracně sehnané předměty. Tak či tak, zábavy si užijete až až.

  Zpět